GREEN IS THE NEW BLACKCo z tą zielenią? Firma Pantone od lat zajmuje się poszukiwaniem kolorów, ich znaczeń oraz trendów. Oferuje wiele zestawień kolorystycznych a także dodatków takich jak kubki, rowery czy skarpetki. Fani bloggerki Jessiki Mercedes mogli ostatnio zobaczyć na jej Snapchacie kolorowe talerze z nazwami kolorów od Pantone! W ubiegłym roku firma określiła dwa kolory jako króla i królową 2016 - odcień błękitu i różu, a konkretniej Serenity oraz Rose Quartz.Moda na te dwie barwy była widoczna wszędzie. Dosłownie. Różowe czy niebieskie ubrania, torebki, biżuteria, makijaż. Nikogo nie dziwił widok pastelowo-różowych włosów. We wnętrzach również można było zauważyć obecność Serenity czy Rose Quartz.

W nowym roku kolory te odeszły w przeszłość, a swój renesans przeżywa kolor zielony.
Greenery to odcień ciepłej zieleni, delikatnie zmieszanej z żółcią. Symbolizuje energię, witalność i nowe początki. Moda już pokochała ten kolor! Zobaczcie sami jak prezentuje się na wybiegach.

Kolor ten można łączyć z wieloma innymi odcieniami zieleni lub z kontrastującymi barwami, takimi jak czerwony czy niebieski. Możliwości jest naprawdę sporo, więc zachęcam wszystkich do zabawy z wyobraźnią! Niżej przedstawiam inspiracje modowe z popularnym GREENERY.
Tags:

Share:

0 COMMENTS